Profesjonalnie czyścimy wszystkie rodzaje filtrów DPF / FAP / SCR / katalizatorów. Obsługujemy warsztaty samochodowe, Klientów indywidualnych, a także profesjonalnych odbiorców flotowych.

Nie używamy żadnej chemii – nasza metoda jest w 100% ekologiczna i doskonale sprawdza się nawet w tzw. „beznadziejnych” przypadkach. Wszystkie filtry czyszczone u nas są dodatkowo sprawdzane przepływowo na zasadach „przed” i „po”. Drukowany jest specjalny raport, który świadczy o co najmniej 90% skuteczności naszego czyszczenia (z reguły jest to około 98% wydajności czyszczonego filtra w stosunku do 100% wydajności filtra nowego!). Na filtry samochodów osobowych czyszczone w naszej firmie udzielamy gwarancji na 12 miesięcy – bez określania limitu kilometrów!

Posiadamy najnowocześniejszą maszynę produkcji włoskiej – jedyną taką na Dolnym Śląsku. Jest nie tylko bardzo szybka, ale także w pełni ekologiczna, samowystarczalna i dodatkowo charakteryzuje się doskonałymi właściwościami filtracji cieczy czyszczącej.

Nasza metoda czyszczenia to przez lata sprawdzona i potwierdzona olbrzymim doświadczeniem technika, która w pełni zadowala wszystkich naszych Klientów. Na codzień korzystają z naszych usług nie tylko warsztaty i Klienci indywidualni – ale także profesjonalni użytkownicy flotowi. To właśnie dzięki nim możemy poszczycić się mianem profesjonalnego dostawcy. Najlepszych na rynku usług czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów, auto napraw, serwisu klimatyzacji. I to właśnie dzięki ich zaufaniu ciągle podnosimy jakość naszych usług – to zaufanie profesjonalistów jest dla nas najważniejsze i bardzo nas zobowiązuje.

Poza usługami czyszczenia filtrów zajmujemy się również (i to nie w mniej profesjonalnym zakresie) serwisem samochodów, serwisem klimatyzacji samochodowych.

Po szczegółowe informacje oraz umawianie terminów obsługi serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – nasze dane kontaktowe oraz mapka dojazdowa znajdują się w zakładce kontakt.

Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z naszą firmą? Ponieważ:

  • nie używamy żadnej chemii

  • absolutnie nie rozcinamy filtrów

  • u nas nie spawamy filtrów – bo i poco – skoro nie są przecinane…

  • czyścimy nawet filtry zalane olejem – po uszkodzeniu turbiny

  • wypalanie filtrów u nas również nie wchodzi w grę

  • nasza maszyna jest w 100% ekologiczna i bardzo wydajna

  • posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i atesty.

Zobacz jak to działa